Mastodon kręci wideo z poziomu d...py

Urszula Drabińska
30.09.2014 16:15
Mastodon kręci wideo z poziomu d...py Fot. facebook.com/Mastodon

Amerykański zespół trzecim singlem promuje krążek „Once More ‘Round the Sun”. Klip do „The Motherload” prawdopodobnie przypadnie do gustu brzydszej części populacji.

Płyta Mastodon „Once More ‘Round the Sun” ukazała się 24 czerwca 2014 roku. Po teledysku towarzyszącemu pierwszemu singlowi „High Road” oraz wizualizacji do utworu „Chimes at Midnight” zespół uznał, że przyszedł czas na klip do piosenki „The Motherload”.

Do reżyserii muzycy zaprosili duet Jonathan Rej – Thomas Bingham, z którym współpracowali w 2006 roku przy teledysku do „Seabeast”. Jeśli podobał Wam się tamten stylizowany na film niemy klip, lepiej niżej nie klikajcie :)

Na początku jeszcze można mieć nadzieję na jakąś fabułę. Pojawia się nawet kilka nawiązań do Biblii i mitów. Ale co z tego, skoro wszyscy i tak zapamiętają tylko jedno. I nie będzie to grający jak gdyby nigdy nic zespół, lecz trzęsące się tyłki tancerek. A podobno takie występy od kilku lat są już niemodne...

Dla niewrażliwych na wdzięki kręcących tłuszczykiem pań wspomniany „Seabeast”:

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.