Masturbacja po koncercie Mansona i The Smashing Pumpkins ukarana aresztem!

Magda Słomka
09.07.2015 10:59
Masturbacja po koncercie Mansona i The Smashing Pumpkins ukarana aresztem! Fot. heheszki, śmieszny mem, o ja cie kręcę

Amerykański rock naprawdę rozgrzewa fanów do czerwoności, szczególnie tych pijanych. Zobaczcie, co nawywijał jeden z nich na podwórku pewnego małżeństwa w obecności policji!

Temu panu chyba bardzo podobał się jeden z koncertów w ramach wspólnej trasy The Smashing Pumpkins i Marilyna Mansona, który ostatnio coraz częściej wspomina o nowo zawartych kooperacjach, m.in. z Jonathanem Davisem... Policja w Concord w Kalifornii aresztowała pewnego delikwenta, który wpadł na genialny, rock’n’rollowy pomysł...

33-letni fan cięższego brzmienia postanowił po koncercie udać się do jednego z pobliskich domów i zakraść się do niego tylnymi drzwiami. W rezultacie pozostał tylko na podwórku, jednak para mieszkająca w posiadłości zadzwoniła na policję. Dla pewności, właściciel ujął w dłoń kij baseballowy i wraz z żoną zaczęli przyglądać się przez okno rzezimieszkowi. Można domyślać się, że kij nie został wprawiony w ruch, ze względu na nietypową sprawność zaprezentowaną tuż przed oraz w momencie przyjazdu patrolu policyjnego.

Brian Smith, bo tak nazywa się złoczyńca, rozebrał się na środku podwórka i zaczął się masturbować.

Żartowniś został aresztowany pod zarzutem obnażania się w miejscu publicznym i wtargnięcia na teren obcej posesji. Oficer tamtejszej policji, Christopher Blakely, zdał raport:

Wydaje się, że ten człowiek masturbował się w obecności stróżów prawa. Policja stwierdziła, że nie miał w ręku żadnej broni.

Skoro policji się „wydaje”, to rzeczywiście, przyrodzenie koncertowicza bazuką nie było... Z pewnością był jednak człowiekiem nagim i pijanym.

Okazuje się, że ktoś przewidział to wydarzenie! The Unicorg to nazwa Twitterowego konta pewnego internetowego prześmiewcy. Człowiek ten specjalizuje się w obśmiewaniu członków The Smashing Pumpkins na wszelkie możliwe sposoby. Na koncercie w Concord po raz pierwszy od ponad 6 lat z zespołem miał wystąpić perkusista, Jimmy Chamberlin. Kilka dni przed występem The Unicorg napisał:

Fani, dla których w The Smashing Pumpkins chodzi tylko o perkusję, zacięcie masturbują się z powodu JC.

Jasnowidz! Teraz już wiemy – to wszystko z miłości do bębniarza! Ale może też i z potrzeby wygenerowania energii za pomocą masturbacji, dzięki której mamy możliwość ratowania środowiska...

Wsłuchajcie się w rytm wybijany przez muzyka, dzięki któremu może i Wam zrobi się nieco cieplej... Oto „1979”, „Cherub Rock” i „Thru The Eyes Of Ruby” wprost z koncertu w Kalifornii (nie wkleimy tu więcej kawałków, bo jeszcze przyjdą Wam do głowy jakieś głupoty).

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.