Meat Loaf spadł ze sceny i trafił do szpitala

Joanna Chojnacka
07.05.2019 13:21
Meat Loaf|undefined Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Wokalista Meat Loaf pojawił się na tegorocznym Texas Frightmare Weekend. Muzyk niefortunnie spadł ze sceny i musiał trafić do szpitala.

W 2015 roku odbył się pamiętny koncert Foo Fighters, na którym Dave Grohl spadł ze sceny i złamał nogę. Od tamtej pory muzyk pojawiał się na swoich występach z tronem, na którym siedział podczas grania, żeby nie odwoływać zaplanowanych imprez. 4 lata później muzyk przeżył kolejny podobny wypadek. Tym razem upadek ze sceny zaliczył inny muzyk rockowy, Meat Loaf.

Przeczytaj także

Meat Loaf spadł ze sceny i trafił do szpitala

Wokalista był gościem konwentu fanów horrorów Texas Frightmare Weekend 2019. Kiedy przemawiał do swoich fanów na scenie, stracił równowagę i z niej spadł. Jak poinformował TMZ, muzyk trafił do szpitala ze złamanym obojczykiem.  

Artysta musiał zostać pod obserwacją lekarzy przez całą noc, aby mieli pewność, że zdrowiu i życiu Meat Loafa nic nie zagraża. Organizatorzy poinformowali fanów muzyka, że ten niestety nie pojawi się na kolejnym dniu konwentu, jednak obiecał, że wróci na wydarzenie w 2020 roku

Zobacz też: >>Ghost przerwał koncert z powodu wypadku<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.