Megadeth zmalowało winyle

Urszula Drabińska
18.09.2014 13:26
Megadeth zmalowało winyle

Pięć platynowych albumów Megadeth z lat 1986-1994 przeniesionych zostanie na winyle. W opakowaniach nie spodziewajcie się jednak czarnych krążków.

11 listopada w Polsce, jak przystało na święto, zapewne będziemy się lenić. W tym samym czasie amerykańscy fani Megadeth popędzą do sklepów. Tego dnia na półki trafi limitowana edycja 5 płyt winylowych.

megadeth-Five-Discs

Albumy Megadeth „Peace Sells… but Who’s Buying?”, „So Far, So Good, So What!”,  „Rust in Peace”, „Countdown to Extinction” oraz  „Youthanasia” pochodzą z najlepszego okresu działalności grupy. Wydawane były co dwa lata od 1986 do 1994 roku. Każdy z nich uzyskał miano platynowanej płyty. „Countdown to Extinction” w samych Stanach Zjednoczonych sprzedał się w 2 milionach egzemplarzy.

Teraz wszystkie bestsellery Megadeth ukażą się na winylach. I to nie byle jakich. Każdy krążek przyozdobiony zostanie malunkiem.

Oprócz oryginalnych nagrań posłuchamy też tych zremasterowanych przez Dave’a Mustaine’a. Za każdą płytę zapłacić trzeba będzie 36 dolarów.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.