Metallica opublikowała nową wersję hitu sprzed lat. Muzycy zagrali w domach "Blackened"

04.05.2020 12:03
Metallica|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Metallica postanowiła umilić fanom czas przymusowej izolacji. Zespół zamieścił w sieci kwarantannową wersję utworu "Blackened".

Jeśli myślicie, że brak koncertów doskwiera tylko wam, to się grubo mylicie. Dla artystów występy na żywo to źródło zarobku, ale też energii, inspiracji i motywacji do pracy. Bez bezpośredniego kontaktu z fanami i tras koncertowych muzycy czują się sfrustrowani. Szczególnie ci, którzy występowali w każdym zakątku świata nieprzerywanie od nastoletnich lat.

Metallica z nową wersją "Blackened" w czasach pandemii

Do takich grup należy Metallica, która od niemal 40 lat non stop koncertuje. Muzycy w czasach pandemii postanowili dodać otuchy sobie i fanom i nagrali razem (a jednak osobno :) ) nową wersję utworu "Blackened" z płyty "...And Justice For All".

Przeczytaj także

Giganci thrashmetalu udostępnili nagranie na swoim YouTubie i zapowiedzieli je słowami:

Oto coś, co przygotowaliśmy dla was w ciągu kilku ostatnich dni. Mamy nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi.

Oprócz nowej wersji "Blackened" Metallica przygotowuje dla fanów niespodzianki w każdy poniedziałek. Muzycy chcąc pocieszyć fanów uwięzionych w izolacji, udostępniają w sieci swoje archiwalne koncerty. "Poniedziałki z Metalliką" cieszą się ogromną popularnością, a artyści podzielili się z wielbicielami występami takimi jak koncert w Slane Castle z 2019 roku, w Paryżu z 2017 roku czy Michigan z 1991 roku.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.