Metalowcy nie mają serca? Gitarzysta Slayera się nie zgadza

27.07.2020 14:57
Gary Holt|undefined Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

W popkulturze istnieje całkiem znany stereotyp o tym, że słuchacze metalu nie są zbyt wrażliwi. Taki wizerunek nie pasuje Garemu Holtowi z Exodusa i Slayera, 

Trzeba przyznać, że metalowcy sami sobie zapracowali na taki wizerunek - pentagramy, czaszki, kolory czarne i czerwone. To wszystko sprawia, że "wizualnie" metal nie jest dla wszystkich. Dodajmy do tego ciężką warstwę muzyczną połączoną z często wulgarnymi tekstami i mamy efekt, który może przerażać osoby niewtajemniczone.

Gary Holt twierdzi, że "metalowcy mają serce"

Jednak nie taki diabeł straszny, jak go malują - potwierdza to Gary Holt, legendarny gitarzysta Slayera i Exodusa. Muzyk niedawno podzielił się informacją, że niedawno sprzedał swoją bezcenną gitarę na aukcji. Przychód ze sprzedaży został natomiast przeznaczony na potrzebę małej dziewczynki, która czeka na przeszczep płuc. 

Przeczytaj także

Holt napisał, że nowym właścicielem gitary Scheter Jeff Loomis 7 jest mężczyzna o imieniu Shaun, który założył organizację non-profit "Stop Alzheimer's Now". Jak czytamy na Instagramie:

Koniec sprzedaży! Nowym właścicielem gitary jest Shaun (Stop Alzheimer's Now). Nie mogę wyrazić mojego zadowolenia słowami, mam nadzieję, że pokocha gitarę. Rządzisz bracie, na zdrowie i wiszę ci piwo! Pieniądze trafiły już do źródła, bez pośredników, są już na koncie.A mówią, że metalowcy nie mają serc! Zajmujemy się swoimi ludźmi. To naprawdę niezwykle pomoże w opiece, która i tak jest już utrudniona przez obecne okoliczności.

Poniżej możecie natomiast zobaczyć jego oryginalny post:

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.