Metalowe potrząsanie pupą

Robert Skowronski
20.07.2015 07:56
Metalowe potrząsanie pupą Fot. kadr z wideo

Taniec charakterystyczny dla dancehallu, czyli twerk, którego ruchy w dużej mierze sprowadzają się u pań do potrząsania pośladkami. Okazuje się, że równie dobrze można je zastosować nie tylko do jamajskich brzmień, ale i do metalu.

Pamiętacie teledysk do „The Motherload”? Już tam udało się udowodnić, że kręcenie pupą nadaje się do ciężkich brzmień. W utworze Mastodona, który zdecydowanie przystaje do energetycznych z odpowiednią ilością przesterów, dało się też słyszeć sporo melodii i chwytliwych motywów.

W przypadku Veil Of Maya i ich numeru „Divide Paths” nie ma już miejsca na oddech. To deathcore'owy cios prosto w twarz, gdzie połamana rytmika sprawia, że jakikolwiek układ choreograficzny do tej muzyki staje się nie lada wyzwaniem. Jednak dla roztańczonych pośladków pewnej uroczej dziewczyny nie ma rzeczy niemożliwych... przynajmniej jeśli chodzi o twerk do metalu:

To nie jedyny popis tej pani. Wraz ze swoją tylną częścią ciała poradziła sobie świetnie przy szybkich rytmach podwójnej stopy w metalowej odsłonie motywu z „Gwiezdnych Wojen”. Lord Vader by zaniemówił.

Jak Wam się podoba metalowy twerk?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.