Michael Bublé jest fanem Deftones. Gwiazda swingu zachwala płytę "Ohms"

23.11.2020 16:59
Michael Bublé jest fanem Deftones. Gwiazda swingu zachwala płytę "Ohms" Fot. Rex Features/East News

Gwiazda swingu uwielbia Deftones! Okazało się, że Michael Bublé słucha artystów, z którymi w ogóle nie jest kojarzony.

Dla niewtajemniczonych wyjaśnijmy, że kanadyjski wokalista Michael Bublé to artysta z pogranicza swingu i popu, którego niektórzy nawet określają mianem młodego Franka Sinatry. Wokalista ma na swoim koncie 10 studyjnych albumów, a jego świąteczna płyta "Christmas" odniosła duży sukces rozchodząc się w nakładzie 12 mln sztuk. Co swingujący, elegancki Bublé może mieć wspólnego z metalowym światem? Wydawałoby się, że nic, ale okazuje się, że kanadyjski wokalista jest fanem Deftones i zachwala nowy album zespołu.

Michael Bublé jest fanem Deftones. Gwiazda swingu zachwala płytę "Ohms"

Jak podaje metalinjection.pl, kanadyjski wokalista wrzucił na stories fragment nowej płyty Deftones "Ohms", dziękując za tak dobry album i skacząc ze stołka przy pianinie.

foto: Instagram Michaela Buble Fot. foto: Instagram Michaela Buble
Polecamy

Nie jest to pierwsza taka sytuacja, gdy Bublé chwali Deftones - również w 2016, przy okazji premiery "Gore", podzielił się swoimi odczuciami dotyczącymi płyty kapeli.

Deftones będziemy mogli zobaczyć w przyszłym roku w ramach Metal Hammer Festival 2021. Wydarzenie odbędzie się 26 czerwca 2021 roku w Katowicach, w hali Spodek. Impreza została przeniesiona z 2020 roku na przyszły i wszystkie bilety zakupione na festiwal zachowują swoją ważność na nową datę imprezy w 2021 roku.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.