Miley Cyrus zaśpiewała cover Pearl Jam w ramach MTV Unplugged

22.10.2020 12:42
Miley Cyrus|undefined Fot. B2820/Photoshot/East News

Wokalistka Miley Cyrus wykonała "Just Breathe" z repertuaru Pearl Jam podczas akustycznego koncertu. Jak jej wyszło?

Miley Cyrus ostatnio udowodniła, że całkiem nieźle odnajduje się w rockowym repertuarze. Podczas koncertu na rzecz zamkniętych klubów zaprezentowała covery The Cure oraz The Cranberries, które bardzo spodobały się internautom. Co więcej, Miley Cyrus zapowiedziała album z coverami Metalliki, co wywołało bardzo różne komentarze. Jedni uważają, że jest bardzo dobrą wokalistką i da sobie radę z repertuarem thrashmetalowców, inni patrzą na ten pomysł z politowaniem. Jak natomiast wokalistka wypadła w repertuarze Pearl Jam?

Miley Cyrus w coverze Pearl Jam. Posłuchaj "Just Breathe" [WIDEO]

Piosenkarka wzięła udział w sesji MTV Unplugged, w ramach której wraz ze swoim zespołem wykonała covery Pearl Jam, The Cardigans, Britney Spears czy Velvet Underground. W internecie na razie nie opublikowano wszystkie piosenki, ale możemy posłuchać jej wykonania piosenki "Just Breathe" z repertuaru Pearl Jam.

Przeczytaj także

 

"Just Breathe" pochodzi z płyty "Backspacer" z 2009 roku. Dyskografię Pearl Jam zamyka krążek "Gigaton" wydany 27 marca 2020. W ramach promocji albumu zespół miał zagrać w Polsce, ale niestety koncert został przesunięty z powodu pandemii koronawirusa. Pearl Jam zagra 23 lipca 2021 roku na TAURON Arena w Krakowie.

Zobacz także: Koncert Pearl Jam oficjalnie przesunięty. Kiedy grupa wystąpi w Polsce?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.