Monika Brodka zagra koncert ze swojego domu. Chce pomóc samotnym ludziom

24.04.2020 13:39
Monika Brodka zagra koncert ze swojego domu. Chce pomóc samotnym ludziom Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

W piątek 24 kwietnia o godzinie 18:00 na Facebooku będzie można wysłuchać specjalnego domowego koncertu Moniki Brodki. Dodatkową zachętą może być to, że wokalistka zamierza wystąpić w towarzystwie swoich kotów.

Pierwszy od dawna występ Brodki na żywo będzie kolejnym koncertem ze specjalnego cyklu "Kwarantanna na na". Inicjatywa została wsparta przez wytwórnię fonograficzną Kayax.

Monika Brodka zagra specjalny koncert z domu

Tak wytwórnia opisuje w oficjalnym oświadczeniu swoją inicjatywę: 

Żeby pobyć razem. Żeby posłuchać ulubionego wykonawcy. Żeby na chwilę zapomnieć. Żeby nie czuć się samotnie. Żeby poczuć, że nie tylko my utknęliśmy w naszym mieszkaniu. Ale przede wszystkim po to, aby wraz z organizacją Szlachetna Paczka wesprzeć tych, którzy potrzebują teraz naszej pomocy.
Przeczytaj także

Gabi Szuba, menadżerka Moniki Brodki, wyjawiła w rozmowie z Onet.pl, że artystka jest w trakcie nagrywania nowej płyty. Niestety, ze względu na ogłoszenie pandemii trudno jest obecnie stwierdzić, kiedy nowy krążek Brodki pojawi się w sprzedaży. Sama wokalistka ma wystąpić podczas imprezy w towarzystwie basisty Bartosza Mielczarka. W repertuarze znajdą się natomiast utwory z albumów "Clashes" i "Granda". 

Tak natomiast prezentuje się lista nadchodzących koncertów w ramach "Kwarantanny na na":

  • Brodka – piątek, 24 kwietnia 18:00
  • Kayah – poniedziałek, 27 kwietnia 18:00
  • Karolina Czarnecka – środa, 29 kwietnia 18:00
  • The Dumplings – piątek, 1 maja 18:00
Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.