Moonspell ujawnia pierwszą część manifestu

Urszula Drabińska
05.01.2015 12:35
Moonspell ujawnia pierwszą część manifestu Fot. Reporter / East News

Portugalczycy w marcu wydadzą 10. studyjny album, „Extinct”. Posłuchajcie pierwszego singla – „The Last of Us”!

Płyta „Extinct” ma być muzycznym i emocjonalnym manifestem Moonspell. Wokalista Fernando Ribeiro opowiedział niedawno o tym, jak powstawała.

Zawirowania i zmiany w naszych życiach, w naszej muzyce i zespole – to na nas bardzo wpływało nawet podczas grania. Odnalezienie siebie, naszej prawdziwej natury i opowiedzenie o tym – to duch piosenek na „Extinct”. Wszystko działo się szybko i intensywnie. Rezultat: nasza muzyka jest żywsza!

Muzycy nie mieli zbyt dużo czasu na adaptacje utworów i próby. Ledwo przygotowali piosenki, a dwa dni później już je nagrywali w Szwecji. Są bardzo zadowoleni z rezultatu i mają nadzieję, że przekażą fanom emocje, które towarzyszyły im podczas tworzenia krążka. Sprawdźcie, czy im to wyszło w piosence „The Last of Us”.

„Prawdziwa lekcja dla nowej generacji goth metalu – jak go grać ciałem i duszą; lekcja udzielana przez nasze portugalskie wilki” ukaże się 6 marca 2015 roku.

moonspell-extinct-okladka

Tracklista „Extinct”:

  1. Until We Are No More (Breathe)
  2. Medusalem
  3. Funeral Bloom
  4. Domina
  5. La Baphomette
  6. The Last Of Us
  7. A Dying Breed
  8. Malignia
  9. Extinct
  10. The Future Is Dark
Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.