Moonspell zaprezentował teledysk do „Medusalem”

Urszula Drabińska
23.04.2015 09:27
Moonspell zaprezentował teledysk do „Medusalem” Fot. East News

Tuż przed trasą po Stanach Zjednoczonych Portugalczycy podzielili się najnowszym wideo i opowiedzieli, jak pracowało im się nad ostatnią płytą.

Płyta „Extinct” zespołu Moonspell ukazała się 6 marca 2015 roku. Jeszcze przed jej premierą mogliśmy zapoznać się z singlem „The Last of Us” oraz z tytułowym utworem. Z myślą o tych, którzy albumu jeszcze nie nabyli, muzycy udostępnili właśnie wideo z kolejnym kawałkiem. Posłuchajcie „Medusalem”, z którego są naprawdę dumni.

Frontman zespołu, Fernando Ribeiro, wspomina tworzenie najnowszego krążka.

Zawirowania i zmiany w naszych życiach, w naszej muzyce i zespole – to na nas bardzo wpływało nawet podczas grania. Odnalezienie siebie, naszej prawdziwej natury i opowiedzenie o tym – to duch piosenek na „Extinct”. Wszystko działo się szybko i intensywnie. Rezultat: nasza muzyka jest żywsza!

Duży wpływ na brzmienie płyty miał jej szwedzki producent, Jens Bogren.

Wiedział, że nie chcemy brzmieć jak szwedzka deathmetalowa maszyna. Wiedział, że chcemy być potężni w romantyczny sposób. I trafił w dziesiątkę. Naprawdę dostaliśmy od niego to, czego oczekiwaliśmy, a nasza muzyka jeszcze nigdy nie brzmiała tak szczerze.

Jeśli jeszcze nie widzieliście teledysku do tytułowego utworu z płyty „Extinct”, obejrzyjcie również ten film.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.