Muniek Staszczyk zapowiada nowe wydawnictwo. "My artyści nie istniejemy bez Was - publiki"

Joanna Chojnacka
24.02.2021 13:43
Muniek Staszczyk Fot. VIPHOTO/East News

Muniek Staszczyk wyda wkrótce płytę akustyczną z koncertowymi wersjami utworów, które zagrał wraz z przyjaciółmi w latach 2018-2019. Kiedy premiera?

Dla wszystkich fanów muzyki na żywo ostatni rok nie był łatwy. Koncerty w zasadzie się nie odbywały lub przyjmowały zupełnie nowe formy. Zarówno słuchacze jak i artyści z utęsknieniem czekają na moment, kiedy znowu będą mogli spotkać się w opustoszałych od miesięcy klubach. Jednak na powrót starych, dobrych czasów pewnie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Dobre wieści dla tych, którzy tęsknią za koncertami ma Muniek Staszczyk, który wkrótce wyda album. Będzie to materiał z jego muzyką w wersji live wykonaną z licznymi gośćmi.

Muniek i Przyjaciele na żywo i akustycznie. Kiedy premiera?

Jak zapowiada Muniek:

Wszyscy obecnie tęsknimy za koncertami, a czas pandemii jeszcze wzmaga naszą tęsknotę. My artyści nie istniejemy bez Was – publiki. Dlatego też dziś oddaję ten album w Wasze ręce z nadzieją, że nowy 2021 rok pozwoli nam spotkać się gdzieś jak najszybciej na żywo i akustycznie.

Płyta Muniek i Przyjaciele - "Na żywo i akustycznie 2018 - 2019" ukaże się już 5 marca 2021 roku.

Polecamy

Po dwóch latach od złotej płyty "Syn Miasta", Muniek Staszczyk z kolegami z zespołu Muniek i Przyjaciele powraca z koncertowym wydawnictwem płytowym w wersji akustycznej.
Album zespołu Muniek i Przyjaciele pt. "Na żywo i akustycznie 2018 - 2019” zapowiadają utwory "Bóg” i "Apaszem Stasiek był”. Na płycie towarzyszą Muńkowi Cezariusz Kosman oraz Janek “Jahlove” Pęczak.

Jak zapowiadają wydawcy płyty ART2 Music:

Fani Muńka znajdą na płycie utwory pochodzące z różnych projektów artystycznych: zarówno z repertuaru zespołów T.Love i Szwagierkolaska, jak i działań solowych wokalisty, w tym największe przeboje jak "King”, "I Love You”, "Bóg” czy "Apaszem Stasiek był”.
Polecamy
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.