Muniek Staszczyk zapowiedział pierwszy występ po wylewie

04.12.2019 11:19
Muniek Staszczyk|south Fot. Adam Burakowski/REPORTER/East News

Frontman T.Love powoli wraca do formy i pojawi się na scenie w 2020 roku.

Z powodu wylewu, Muniek Staszczyk musiał odwołać koncerty zaplanowane na jesień 2019. Muzyk trafił w lipcu 2019 do szpitala w Londynie, gdzie akurat przebywał. We wrześniu 2019 Staszczyk poinformował fanów, że odwołuje warszawski koncert, na którym miał zaprezentować nowy materiał z płyty "Syn miasta". Frontman T.Love przechodzi obecnie rehabilitację i w najbliższym czasie nie będzie w stanie koncertować.

Muniek Staszczyk zapowiedział pierwszy występ po wylewie

Stan Muńka Staszczyka polepsza się i okazuje się, że w 2020 roku zobaczymy muzyka ponownie na scenie. Jego pierwszy występ odbędzie się podczas Fryderyk Festiwal, który będzie trwać w dniach 14-15 marca 2020 roku w Katowicach. Na imprezie pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Natalia Przybysz.

Przeczytaj także

Przy realizacji nowego albumu Muniek Staszczyk podjął współpracę z nowym zespołem: Jurek Zagórski - gitara (Natalia Przybysz, Maria Peszek), Kasia Piszek – instr. klawiszowe, wokal (Brodka, Rojek, Rita Pax), Pat Stawiński (Natalia Przybysz, Maria Peszek), Kuba Staruszkiewicz (Natalia Przybysz, Maria Peszek). Producentem muzycznym płyty jest Jurek Zagórski. Na krążku pojawiły się utwory skomponowane przez m.in. Wojciecha Waglewskiego, Błażeja Króla, Jurka Zagórskiego, Kasię Piszek, Olka Świerkota, Janka Pęczaka.   

Zobacz także: Muniek Staszczyk nagrał utwór do filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.