T.Love powraca! Muniek Staszczyk pisze nowy materiał i zdradza szczegóły reaktywacji zespołu

16.03.2021 12:26
Muniek Staszczyk Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Muniek Staszczyk zapowiedział powrót T.Love z okazji 40-lecia zespołu. Wokalista zabrał się za pisanie nowych utworów, które trafią na nadchodzącą płytę.

W 2017 roku Muniek Staszczyk ogłosił zawieszenie działalności T.Love po zagraniu szeregu koncertów z okazji 35-lecia zespołu i promujących płytę "T.Love" z 2016. Wokalista ma dobrą wiadomość dla fanów - okazuje się, że przerwa T.Love wkrótce się zakończy.

Polecamy

T.Love powraca! Muniek Staszczyk pisze nowy materiał i zdradza szczegóły reaktywacji zespołu

Muniek Staszczyk w rozmowie z Onet Radio potwierdził krążące od jakiegoś czasu plotki na temat powrotu T.Love z okazji 40-lecia zespołu:

Rzuciłem się w wir pracy. Postanowiłem reaktywować zespół T.Love zawieszony w 2017 roku. Jestem w trakcie pisania nowego materiału z moimi kolegami w składzie klasycznym z płyty "King". Planujemy wrócić w 2022 roku na 40-lecie zespołu, wydać nowy album i pojechać w trasę, jeśli będzie można. Postanowiłem coś robić, żeby nie zwariować.

Przypomnijmy, że na albumie "King" pojawiły się takie przeboje, jak tytułowy singiel "King", "Stany" czy "Nabrani". Płyta została nagrana w składzie, oprócz Staszczyka, Jan Benedek (gitara), Paweł Nazimek (bas), Jan Benedek (gitara), Jacek "Perkoz" Perkowski (gitara) oraz Sidney Polak (perkusja).

Natomiast przed zawieszeniem działalności T.Love w kapeli oprócz Muńka, Polaka i Nazimka udzielali się gitarzyści Jane Pęczak, Maciej Majchrzak i klawiszowiec Michał Marecki. Po ogłoszeniu przerwy kapeli, Muniek Staszczyk skupił się na solowej działalności i wydał jesienią 2019 płytę "Syn miasta" mimo problemów zdrowotnych. W połowie 2019 podczas wizyty w Londynie muzyk przeszedł wylew.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.