Muniek z T. Love miał wylew. Artysta podzielił się emocjonalnym postem

29.07.2019 13:35
Muniek Staszczyk|undefined Fot. shutterstock.com

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że wokalista T. Love ma problemy zdrowotne i zespół jest zmuszony odwołać nadchodzące koncerty. Teraz dowiedzieliśmy się, że jego życie było poważnie zagrożone.

Muniek Staszczyk wybrał się na krótki wyjazd do Londynu na koncert Neila Younga i Boba Dylana. 17 lipca 2019 roku na fanpage'u T.Love/Muniek pojawiła się informacja, że muzyk zachorował w Londynie i trafił do szpitala. Teraz artysta wyjaśnił, że dwa tygodnie temu dostał wylewu. Na szczęście zaznaczył też, że jego stan zdrowia ulega systematycznej poprawie i już czuje się nieco lepiej.

Muniek Staszczyk z T. Love miał wylew

Wokalista T. Love przy okazji podzielił się emocjonalną historią związaną z Londynem - 30 lat temu odwiedził stolicę Wielkiej Brytanii, gdzie napisał przebój "Warszawa", który dał mu przepustkę do sławy. Natomiast teraz w tym samym mieście podziękował Bogu za to, że przeżył:

Przeczytaj także

Artysta zapowiedział, że niedługo wraca do Polski. Muniek Staszczyk miał planowo zagrać jako solowy artysta w Krakowie na Lecie z Radiem 30 sierpnia 2019 roku. Wydaje się jednak, że artysta będzie potrzebował sporo czasu na to, by dojść do siebie i móc wrócić na scenę. W październiku 2019 roku ma zadebiutować jego solowy album, którego tytułu na razie nie znamy. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.