Muse pokaże widowiskową koncertówkę w kinach. Zobacz trailer „Drones World Tour”

Aleksandra Degórska
14.05.2018 14:13
Muse pokaże widowiskową koncertówkę w kinach. Zobacz trailer „Drones World Tour” Fot. kadr z wideo

Takie show można oglądać kilka razy. Również w Polsce fani Muse będą mogli ponownie poczuć koncertową atmosferę dzięki najnowszej produkcji od Muse.

W 2016 roku zespół Muse koncertował po całym świecie promując album „Drones” z 2015 roku. Siłą rzeczy fani usłyszeli na występach takie kawałki, jak m.in. „Psycho”, „Dead Inside”, „Mercy”, „Reapers”,  „The Handler” czy „Aftermath”. 21 sierpnia 2016 roku Muse wystąpił również przed krakowską publicznością w ramach Kraków Live Festival 2016.

Spektakularna trasa koncertowa została sfilmowana i już niedługo będziemy mogli kolejny raz poczuć się jak na koncercie, siedząc w kinie. Film „Drones World Tour” dokumentujący trasę z 2016 roku pojawi się w kinach 12 lipca 2018.

Koncertowy film od Muse

Obraz będzie trwać 90 minut i fani przyjrzą się scenicznemu show Muse, które robi naprawdę spore wrażenie. Zobaczcie, jak prezentuje się trailer tego filmu:

Gdzie obejrzysz „Drones World Tour”?

Polscy widzowie będą mogli obejrzeć koncertowe widowisko w Multikinie 12 lipca 2018. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Multikina.

Nowa płyta od Muse

Fani oczywiście zastanawiają się kiedy pojawi się ósmy album studyjny i wszystko wskazuje na to, że niedługo poznamy odpowiedź na to pytanie. Muse dotychczas udostępnił nowe utwory „Dig Down” oraz „Thought Contagion”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.