Myles Kennedy prezentuje "Love Rain Down". Zobacz łagodniejsze i bardziej subtelne oblicze artysty [WIDEO]

07.05.2021 18:52
Myles Kennedy prezentuje "Love Rain Down" Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Myles Kennedy ma przed sobą intensywny okres. Jeden z najbardziej cenionych wokalistów oprócz wyczekiwanej płyty nagranej ze Slashem i The Conspirators w tym roku wyda również solowy materiał.

Zaledwie na kilka dni przed wydaniem swojego drugiego solowego krążka Myles Kennedy prezentuje  kolejny utwór z tej płyty. Tym razem wybór padł na balladę "Love Rain Down".

Myles Kennedy prezentuje "Love Rain Down"

Piosenka "Love Rain Down" ukazuje łagodniejsze i bardziej subtelne oblicze artysty na albumie "The Ides Of March". W utworze artysta sięga do rozwiązań, do których przyzwyczaił fanów i krytyków na swoim debiutanckim solowym krążku, "Year Of The Tiger".

Polecamy

Na swojej poprzedniej płycie "Year Of The Tiger" Kennedy szedł bardziej w akustyczną stronę, natomiast na "Ides Of March" artysta koncentruje się na gitarze elektrycznej i pokazuje się jako gitarzysta/ autor piosenek. Najnowszy teledysk prezentuje się następująco:
 

Lista utworów:

 1. Get Along                           
 2. A Thousand Words
 3. In Stride
 4. The Ides of March
 5. Wake Me When It’s Over
 6. Love Rain Down
 7. Tell It Like It Is
 8. Moonshot
 9. Wanderlust Begins
 10. Sifting Through The Fire
 11. Worried Mind

Płyta "The Ides Of March" dostępna jest w następujących formatach:

 • Album w wersji cyfrowej
 • 1 CD
 • 1 CD Digi  (zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 500 szt.),
 • 2 LP z czarną płytą
 • 2 LP z szarą płytą (poza USA)
 • 2 LP z płytą w kolorze przeźroczystej, butelkowej zieleni (zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 400 szt.),(SOLD OUT)
 • limitowana edycja dla najbardziej zagorzałych fanów: 2 LP z bezbarwną płyta z plamami zieleni/ bieli/ fioletu + wydruk na aluminium (SOLD OUT)
 • Limited Deluxe Box: świecący w ciemności winyl + grafika okładki + 7” świecące w ciemności demo singla  "A Thousand Words” + wisiorek+ slipmata (zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 700 szt.)

Zobacz również: Koncerty, które odbędą się w Warszawie w 2021 roku

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.