Naga córka Madonny w klipie do debiutanckiego singla. Tańczy na grobie i robi szpagaty [WIDEO]

25.08.2022 16:52
Madonna z córką Lourder Leon Fot. Matt Baron/BEI/Shutterstock/EAST NEWS

Posłuchajcie, jak brzmi debiutancki utwór Lourdes Leon, 25-letniej córki gwiazdy pop, Madonny.

Często dzieci idą w ślady rodziców, szczególnie, jeżeli chodzi o muzyczne rodziny. Instrumenty są zawsze pod ręką, więc nic dziwnego, że w którymś momencie również dzieciaki po nie sięgają. Tak zapewne wyglądała sytuacja z córką Madonny, która chociaż początkowo twierdziła, że nie chce tworzyć muzyki i woli modeling, ostatecznie skusiła się na wydanie singla. Jak brzmi piosenka 25-letniej Lourdes Leon? Posłuchajcie "Lock&Key", do którego nagrano klip z bardzo skromnie ubraną córką Madonny.

Polecamy

Naga córka Madonny w klipie do debiutanckiego singla. Tańczy na grobie i robi szpagaty [WIDEO]

Lourdes Leon to córka Madonny i Carlosa Leona, kubańskiego tancerza. 25-latka robi karierę w świecie modelingu, ale skusiła się na muzyczną karierę. Dziewczyna wydała swój pierwszy singiel zatytułowany trip-hopowy utwór "Lock&Key" jako Lolahol, do którego powstał teledysk w reżyserii wokalistki i multiinstrumentalistki Eartheater. W klipie Lourdes tańczy na grobach, wychodzi z auta półnaga czy na plaży wynurza się bardzo skromnie odziana z muszli w kształcie kłódki - sporo dzieje się w tym teledysku! Posłuchajcie, jak brzmi córka Madonny:

Polecamy

Patrząc na komentarze pod nagraniem, wiele osób jest zadowolonych z tego singla i trzyma kciuki za dalszą karierę dziewczyny. Czy 25-latka ma szansę na zrobienie kariery w muzycznym świecie? Na pewno fakt, że jest córką Madonny jej w tym pomoże. Pytanie, czy postanowi poświęcić się muzyce, czy będzie to tylko epizod w jej celebryckim życiu.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.