Nagie celebrytki w klipie Blink-182

Maciej Daszuta
21.10.2016 14:34
Nagie celebrytki w klipie Blink-182 Fot. kadr z wideo

Komik Adam Devine oraz gwiazdy mediów społecznościowych wystąpiły w zmodernizowanej wersji klipu „What's My Age Again?”. Teledysk do „She's out of Her Mind” powstał przy współpracy ze Spotify.

W odświeżonej wersji klipu nakręconego w 1999 roku na potrzeby promocji albumu „Enema of the State” zamiast biegających nago członków kapeli wystąpiła trójka kobiecych gwiazd mediów społecznościowych. Buntowniczo nastawione i aspołeczne damy grające w wideo do „She's Out of Her Mind” to: Lele Pons, Hannah Stocking oraz Vale Genta. W odnowionym ujęcie po ujęciu teledysku sprzed lat zobaczymy ponadto na scenie Blink-182 w zestawieniu z nowoczesnymi urządzeniami, jakie coraz częściej widuje się na koncertach - iPadami i iPhone'ami.

W pewnym momencie klipu komik Adam Devine pojawia się jako męski odpowiednik charakterystycznej pielęgniarki z okładki „Enema of the State”, czyli jako seksowny pielęgniarz. Biegnące dziewczęta nie są w stanie oprzeć się jego wdziękom oraz czerwonym Conversom, toteż nachalnie próbują zwrócić jego uwagę, przy okazji korzystając z każdej chwili, by rzucić okiem na jego owłosiony tors. W dalszej części teledysku pojawia się gościnnie także Tommy Chong, gwiazdor serii filmów o paleniu marihuany - „Up in Smoke”, w których występuje u boku Cheecha Marina.

Spotify wystartował z kampanią „Flash Frame” w czwartek, 20 października 2016 roku i zamierza w niej zawrzeć wywiady z muzykami oraz zdjęcia z występów kapel na żywo. W ten sposób firma chce uczcić wydanie siódmego albumu grupy, „California”, który pojawił się na półkach sklepowych 1 lipca 2016 roku. Autorzy „Take Off Your Pants and Jacket” zajmują się aktualnie promocją najnowszego wydawnictwa.

Dla porównania możecie przypomnieć sobie kontrowersyjny niegdyś teledysk do „What's My Age Again?”:

Seria „Flash Frame”, sygnowana logiem Spotify, ma na celu celebrację karier muzycznych różnorakich wykonawców i będzie podzielona na cztery epizody. Będzie zawierać zarówno pytania fanów i odpowiedzi na nie, prywatne występy zespołów jak i historię powstania klasycznych klipów, takich jak ten odtworzony w najnowszym teledysku Blink-182.

Jak Wam się podoba powrót Blink-182 na stare śmieci?

Maciej Daszuta Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.