Nie płacz – to tylko metal!

Magda Słomka
17.04.2015 12:21
Nie płacz – to tylko metal! Fot. kadr z wideo

Muzyka to emocje. Zobaczcie jak mają się te najbardziej skrajne przy kawałkach zespołów Slayer i Veil Of Maya!

Muzyka jest jednym z najważniejszych bodźców, które wpływają na nasze emocje. Rozpacz, euforia, obojętność, strach, zwątpienie – właśnie takie odczucia może wywołać u nas jeden kawałek.

Tym razem chodzi o żal, smutek, płacz, ogólne rozbicie i atak histerii. Na poniższym filmiku możemy dokładnie sprawdzić, jak te uczucia stopniowo narastają, obserwujemy spazmy, by w końcu ujrzeć apogeum boleści... Wszystko to zostało dokładnie zobrazowane za pomocą kawałka „Angel Of Death” Slayera. Zobaczcie, jak bezbłędnie rzeczywistość stopiła się z tymi magicznymi dźwiękami!

Czasem, niestety trzeba to stwierdzić, napawamy się ludzkim cierpieniem. W mniejszym lub większym stopniu, ale kto z Was nie zaśmieje się pod nosem, kiedy kolega na przykład się potknie albo wyleje na siebie kefir...? Jeśli „Angel Of Death” to za mało, macie szansę wyżyć się mentalnie w podobnym z stylu, z tym, że przy muzyce zespołu Veil Of Maya. Ulżyjcie sobie!

Lepiej?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.