Nie żyje Kyle Pavone, wokalista We Came As Romans. Miał 28 lat

Kamil Kacperski
27.08.2018 11:41
Kyle Pavone|undefined Fot. materiały prasowe

Wokalista śpiewał w metalcore'owym zespole od 2008 roku. Nagrał z kapelą pięć albumów studyjnych i zagrał setki koncertów. Przyczyny śmierci Pavone'a pozostają nieznane.

W sobotę 25 sierpnia 2018 roku zmarł Kyle Pavone, wokalista We Came As Romans. Mężczyzna miał zaledwie 28 lat. O śmierci poinformował portal TMZ, a następnie wiadomość potwierdził na swoim Twitterze sam zespół. Na razie nie znamy oficjalnej przyczyny zgonu muzyka.

Zespół pożegnał swojego wokalistę w serii postów udostępnionych na ich wszystkich profilach społecznościowych:

Dzisiaj muzyka straciła kolejną wspaniałą postać, Kyle'a Pavone'a z We Came As Romans. Strata Kyle'a jest zdecydowanie przedwczesna. Wszyscy członkowie zespołu nie dowierzają, że Kyle zmarł. Wszystkim nam brakuje jego uśmiechu, jego szczerości, troski o innych i niesamowitego talentu muzycznego. Zamiast kwiatów, prosimy o donacje na fundacje charytatywne, o których informacje podamy już niedługo. Rodzina i zespół chcą podziękować fanom i środowisku muzycznemu za miłość i wsparcie w okresie żałoby.

Zmarł wokalista We Came As Romans, Kyle Pavone

Wokalista śpiewał w zespole od 2008 roku i brał udział w nagraniach dotychczasowych 5 albumów studyjnych We Came As Romans. Ich dyskografię zamyka wydany w 2017 roku „Cold Like War”. Oprócz wokalu, Pavone zajmował się również grą na klawiszach i syntezatorach. Na razie nie wiadomo co dalej z przyszłością zespołu. Przyczyna śmierci Kyle'a Pavone'a również pozostaje tajemnicą.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.