Niepublikowane nagrania Boba Dylana z Johnnym Cashem z 1969 roku wreszcie zostaną wydane

20.09.2019 13:51
Bob Dylan|undefined Fot. AP/East News

Jeszcze w tym roku ma ukaże się płyta, na którym zobaczymy niepublikowane materiały ze wspólnego grania Boba Dylana i Johnny'ego Casha w 1969 roku. 

Bob Dylan wyda wkrótce piętnastą część swojej serii bootlegów. 1 listopada 2019 roku ukaże się kolejna płyta "Bootleg Sessions", na której pojawi się 47 niespotykanych nagrań, które przez lata próbowali zdobyć najwierniejsi fani muzyka. Materiał zostanie wydany przez Columbia/Legacy Records.

Niepublikowane nagrania Dylana i Casha zostaną wydane

Nowe wydawnictwo będzie zatytułowane "Travelin" i obejmie lata 1967-1969. Na nagraniach uwzględniono dwa lata Boba Dylana spędzone w Nashville. Wówczas muzyk miał okazję poznać Johnny'ego Casha, z którym spotkał się również podczas kilku sesji studyjnych, które wreszcie ujrzą światło dzienne.

Przeczytaj także

Na płycie usłyszymy niepublikowane nigdy wcześniej wersje "John Wesley Harding”, "Nashville Skyline” i "Self Portrait”. Bob Dylan zapowiedział swoje wydawnictwo umieszczając dwa nagrania, które znajdą się na płycie na YouTubie - "I Pity The Poor Immigrant" oraz "Tell Me That It Isn’t True".

Zobacz też: Bob Dylan nie żyje? Tak stwierdziła Siri 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.