„Noce Szatana” w nowej wersji!

Magda Słomka
25.08.2015 12:56
„Noce Szatana” w nowej wersji! Fot. REPORTER / East News

Kat & Roman Kostrzewski już 11 września 2015 roku wyda album „666” nagrany na nowo. Posłuchajcie pierwszego utworu zapowiadającego płytę!

Zespół w połowie sierpnia 2015 roku zapowiedział, że polska wersja krążka „Metal and Hell” zatytułowana „666” otrzyma od kapeli świeższe brzmienie. Kat & Roman Kostrzewski weszli do studia, by nagrać ją na nowo.

Z pierwszymi efektami tej pracy możecie zapoznać się poniżej. Posłuchajcie kawałka „Noce Szatana” w wersji 2015!

Roman Kostrzewski bardzo dobrze wspomina sesję nagraniową nowej-starej płyty...

Raven Studio w Skrzyszowie umożliwiało nagranie na „setkę” podstawy instrumentalnej, a więc bębnów, basu i gitar. W przerwach od nagrań, w tych samych warunkach brzmieniowych, rejestrowaliśmy ślady wokali i solówek. W ciągu niespełna sześciu dni mieliśmy nagraną całość. Dzięki temu uniknęliśmy nakładek i wielu dni spędzonych w studiu, a jednocześnie zachowaliśmy żywy charakter wykonania, który łatwo utracić przy wielodniowych sesjach.

Album znajdzie się na półkach sklepowych 11 września 2015 roku i będzie dostępny jako CD oraz LP, a każdy nośnik będzie zdobiła inna oprawa graficzna.

Na tej stronie internetowej możecie już kupić CD, LP oraz specjalną edycję krążka wraz z koszulką w wersji pre-order. 

Tracklista:

  1. Metal i Piekło
  2. Diabelski Dom cz. I
  3. Morderca
  4. Masz Mnie Wampirze
  5. Czas Zemsty
  6. Noce Szatana
  7. Diabelski Dom cz. III
  8. Wyrocznia
  9. 666
  10. Czarne Zastępy

Zmiany w zespole!

Na oficjalnej stronie zespołu Kat & Roman Kostrzewski ukazała się informacja dotycząca zmian osobowych w składzie kapeli. Modyfikacja dotyczy stanowiska gitarzysty...

Miejsce sceniczne, które przez wiele lat wypełniał dźwiękiem Piotrek Radecki, zajmie Jacek Hiro. Dziękujemy Piotrowi za wspólne chwile oraz dźwięki na płytach i podczas wielu wspaniałych występów. Mamy nadzieję, że rozstanie nie przeszkodzi w realizacji wspólnych projektów artystycznych.

Nowemu muzykowi na pokładzie Kata życzymy powodzenia!

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.