Nocny Kochanek Alkustycznie - ruszyła przedsprzedaż nowego albumu zespołu

17.08.2020 11:38
Nocny Kochanek Alkustycznie - ruszyła przedsprzedaż nowego albumu zespołu Fot. Klaudia Biśta/materiały prasowe

Dzisiaj wystartowały pre-ordery "Alkustycznie" Nocnego Kochanka, akustycznej płyty popularnego zespołu. Sprawdźcie zapowiedź nowego wydawnictwa grupy.

W 2019 roku podczas "Trasy w Ciemność" Zdrajcy Metalu zagrali 100 koncertów po czym ogłosili krótki, zasłużony urlop. Ten ze względu na pandemię nieco się on przedłużył...

Nocny Kochanek zapowiada nową płytę

Z tego samego powodu Jurek Owsiak musiał poinformować wszystkich fanów Pol'and'Rocka, że 26. edycja festiwalu nabierze nowego charakteru. Najpiękniejszą Domówkę Świata poprzedziły serie materiałów wideo, na których pojawił się także Nocny Kochanek. Muzycy na potrzebę Domowej Orkiestry stworzyli akustyczną wersję kompozycji "Andżeju", nie wychodząc ze swoich domów. Praca nad nową aranżacją spodobała się Zdrajcom Metalu tak bardzo, że 1 maja opublikowali mini koncert pod nazwą - Nocny Kochanek Alkustycznie. 

Przeczytaj także

Po wydaniu "Hewi Metalu" numer "Zaplątany" szybko stał się ulubieńcem publiczności, podobnie zresztą jak "Dziewczyna z kebabem" i "Koń na białym rycerzu". Dlatego też Nocny Kochanek postanowił znowu zrobić fanom dobrze i rozszerzyć swoją akustyczną ofertę oraz wydać ją na płycie.

Album "Nocny Kochanek Alkustycznie" będzie dostępny do kupienia w preorderze już od 17 sierpnia 2020. Na płycie znajdziemy 10 utworów w nowych wersjach. Wśród nich pojawi się "Poniedziałek", "Zdrajca Metalu" czy "Pierwszego nie przepijam".

Płytę można zamówić w sklepie internetowym Zdrajców Metalu, który znajdziecie tutaj: sklep.nocnykochanek.pl.

Chociaż zespół chciałby powoli zacząć się szykować do jesiennej trasy koncertowej, sytuacja w kraju i na świecie na to nie pozwala. Jednak Nocny Kochanek obiecuje, że w związku z premierą Alkustycznej płyty przygotował dla fanów specjalną niespodziankę, która jeszcze pozostaje tajemnicą. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.