Nowy album Pearl Jam przedpremierowo w kinach na całym świecie. Gdzie w Polsce posłuchać płyty "Gigaton"

Joanna Chojnacka
10.03.2020 17:22
Pearl Jam|undefined Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER

W kinach na całym świecie będzie można przedpremierowo odsłuchać najnowszego albumu Pearl Jam. Które kina w Polsce oferują fanom kapeli tę atrakcję?

25 marca to okazja dla wielbicieli Pearl Jam, by spotkać się i cieszyć długo oczekiwanym nowym albumem zespołu. Odsłuch albumu "Gigaton” w Multikinach będzie wzbogacony o wyjątkowe wizualizacje. Wizję zespołu Pearl Jam zobaczymy po raz pierwszy na wielkim kinowym ekranie dzięki eksperymentalnemu wydarzeniu pasującemu do rozmachu i ducha płyty.

Pearl Jam - Gigaton przedpremierowo w polskich kinach

"Pearl Jam’s Gigaton Listening Experience - na wielkim ekranie tylko w Dolby ATMOS” odbędzie się 25 marca 2020 roku w trzech kinach sieci Multikino w Polsce:

  • Multikino Katowice
  • Multikino Pruszków
  • Multikino Warszawa Młociny

Pierwsze pokazy zaplanowane są na godzinę 18:30, w przypadku zapełnienia sal będą planowane dodatkowe pokazy w późniejszych godzinach.
Ceny biletów:

  • Multikino Warszawa Młociny – 32 zł
  • Multikino Katowice – 29 z
  • Multikino Pruszków – 27 zł
Przeczytaj także

Pearl Jam zagra koncert w Polsce w 2020 roku

Grupa Pearl Jam w ramach trasy promującej najnowszy album odwiedzi także Polskę. Koncert odbędzie się 13 lipca 2020 roku w krakowskiej TAURON Arenie. W roli gości specjalnych na wydarzeniu usłyszymy muzyków z White Reaper.

Zobacz też: Nowy utwór Pearl Jam zadebiutował w reklamie na Super Bowl. Posłuchaj fragmentu "River Cross" 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.