Nowy singiel Steel Panther zapowiada nadchodzący album zespołu

02.07.2019 11:14
Steel Pather nowy singiel|undefined Fot. . kadr z wideo

Najnowszy singiel Steel Panther z pewnością pozytywnie zaskoczy wszystkich fanów zespołu. Wokalista zapowiada, że słuchacze pokochają ich nowe brzmienie. 

"All I Wanna Do Is Fuck (Myself Tonight)" to tytuł najnowszego singla zespołu Steel Panther. Grupa zapowiedziała, że jego premiera odbędzie się w poniedziałek, 8 lipca 2019 roku. Utwór promuje najnowszy album zespołu, który zostanie wydany pod koniec 2019 roku. 

Najnowszy singiel Steel Panther promuje nową płytę zespołu

Michael Starr, wokalista rockowej grupy zapowiedział, że słuchacze pokochają najnowsze kompozycje. Za produkcje ponownie odpowiada Jay Ruston, który współpracował ze Steel Panther przy wcześniejszym albumie "Lower The Bar":

Pokochacie te nowe piosenki. Pracowaliśmy niesamowicie ciężko i to się opłaciło. Przygotujcie się na prawdziwy rozpie*dol! Panie, złapcie ręczniki, bo wybuchną wam piersi i trzeba będzie posprzątać. Przyszłość jest piękna!

Przeczytaj także

Perkusista Steel Panther przyznał, że jest bardziej podekscytowany niż kiedykolwiek. Jak podaje, gitarowe riffy są naprawdę drapieżne. Brzmienie zespołu imituje to, które było modne w latach 80., a samą grupę określają jako "Van Halen, które spotkało Motley Crue, które spotkało Ratt, które spotkało Wayne's World", podaje blabbermouth.net.

Zobacz także: Kolejny kontrowersyjny efekt gitarowy od Steel Panther

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.