OCN pokazał „Migotanie” ze Skubasem i Jamalem

Jakub Gańko
27.06.2016 15:35
OCN pokazał „Migotanie” ze Skubasem i Jamalem Fot. kadr z wideo

Zespół Macieja Wasio zaprezentował kolejny singiel z płyty „Demon i karzeł”. Zobaczcie koncertowy teledysk do utworu z Jamalem i Skubasem.

Kawałek „Migotanie” to kolejny po „Na zawsze” wybrany do promocji krążka „Demon i karzeł”, który ukazał się na rynku we wrześniu 2015 roku. Obok Macieja Wasio w utworze pojawili się gościnnie Tomek Mioduszewski (Jamal) oraz Skubas. Zespół był pod wrażeniem efektu ich współpracy.

Wokalista OCN jest bardzo zadowolony, że udało mu się doprowadzić do spotkania z takimi gośćmi. Jak przekonuje, wszyscy muzycy doskonale się ze sobą dogadali nie tylko na płaszczyźnie muzycznej, lecz także w prywatnych kontaktach. Sam też jest miłośnikiem ostatnich dokonań tych artystów.

Przede wszystkim bardzo się kumplujemy i mimo mocnych charakterów, mamy świetne relacje! Nasze demony najwyraźniej się lubią i dobrze dogadują. Jestem olbrzymim fanem ich ostatnich płyt, tym bardziej mnie cieszy, że udało się spotkać wspólnie w jednym układzie dźwięków i słów.

Klip do utworu „Migotanie” obejrzycie poniżej:

Teledysk został zrealizowany w trakcie trasy koncertowej, która promowała siódmy album grupy na przełomie lutego i marca 2016 roku. Obecnie OCN przygotowuje się do cyklu specjalnych występów, które uczczą 15-lecie działalności grupy. Ich serię zapoczątkuje występ w ramach festiwalu Capital of Rock we Wrocławiu, gdzie zespół zagra m.in. u boku Rammsteina i Limp Bizkit.

Więcej o wydanej 25 września 2015 roku płycie „Demon i karzeł” możecie się dowiedzieć z wywiadu, którego udzielili redakcji Antyradio.pl Maciej Wasio i Michał Kaleciński. Tego pierwszego mogliśmy też zobaczyć w naszym cyklu AntyPoezja, gdzie recytował tekst „Kawalerii Szatana” zespołu Turbo.

Jak oceniacie „Migotanie”?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.