Okładki kultowych albumów w dobie koronawirusa - zobaczcie świetne przeróbki [FOTO]

28.03.2020 16:39
Foto: 6 Feet Covers / Paco Conde and B/Ferrari Press/East News|undefined Fot. 6 Feet Covers / Paco Conde and B/Ferrari Press/East News

Jak wyglądałyby okładki najsłynniejszych płyt, gdyby dostosować je do panujących obecnie zasad bezpieczeństwa? Zobaczcie efekt projektu 6 Feet Covers.

W związku z panującą pandemią koronawirusa, rządy państw całego świata wprowadziły zaostrzenia zasad bezpieczeństwa. Zalecane jest między innymi przebywanie w odległości 2 metrów od siebie. Amerykańscy artyści postanowili sprawdzić, jak wyglądałyby okładki kultowych albumów muzycznych, gdy dostosować je do obecnych realiów. W tym celu przerobili płyty takich zespołów jak The Beatles, Queen czy KISS. Efekt znajdziecie poniżej.

Okładki kultowych albumów w dobie koronawirusa - zobaczcie świetne przeróbki [FOTO]

Paco Conde i Beto Fernandez to artyści z Los Angeles, którzy prowadzą profil na Instagramie o nazwie Activista Los Angeles. Tam właśnie zamieścili owoce swojej pracy, określonej mianem projektu 6 Feet Covers

Przeczytaj także

Panowie postanowili promować stosowanie się do zasad bezpieczeństwa. Jak wyznał jeden z nich, uznali, że wykorzystanie znanego, popkulturowego motywu to najlepszy sposób na zachęcenie ludzi do zachowania bezpiecznego dystansu. Każdy z wpisów został przez nic okraszony odpowiednim komunikatem. Efekty ich pracy prezentują się następująco:

Zobacz też: Superbohaterowie na kwarantannie. Jak wyglądałby plakaty filmów Marvela podczas epidemii koronawirusa? 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.