Orange Warsaw Festival został przełożony na 2022 rok. Niektóre gwiazdy już zapowiedziały swoją obecność

29.03.2021 11:30
Orange Warsaw Festival został przełożony na 2022 rok. Niektóre gwiazdy już zapowiedziały swoją obecność Fot. LUKASZ KOWALSKI/POLSKA PRESS/East News

Myśleliście, że w te wakacje zaczniemy ponownie chodzić na festiwale muzyczne? Niestety, na to się nie zanosi - na pewno nie pobawimy się na OWF, który oficjalnie ogłosił, że w tym roku się nie odbędzie.

Orange Warsaw Festival 2021 się nie odbędzie. Został przeniesiony na przyszły rok

29 marca 2021 roku organizatorzy Orange Warsaw Festival ogłosili oficjalnie, że tegoroczna edycja festiwalu się nie odbędzie. Ogłosili natomiast, że pracują już nad przyszłoroczną imprezą - ta ma się odbyć w dniach 3-4 czerwca 2022 roku na Torze na Służewcu w Warszawie. 

Polecamy

Jak czytamy w oświadczeniu:

Kiedy 11 miesięcy temu przekazywaliśmy Wam informację o przełożeniu Orange Warsaw Festival, cały muzyczny świat wierzył, że rok wystarczy, aby poukładać ten pandemiczny chaos. I rzeczywiście - przy coraz większej liczbie zaszczepionych osób już teraz widzimy przyszłość festiwali w jasnych barwach. Niestety, dziś wiemy, że nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, przygotowanie festiwalu w planowanym terminie nie jest możliwe. Oznacza to, że pomimo ogromnej i nieustannej pracy, 2021 będzie rokiem bez OWF.

Na szczęście organizatorzy już potwierdzili, że na przyszłorocznej edycji pojawi się jeden z gwiazdorów imprezy, czyli Tyler, the Creator, a także zespół BROCKHAMPTON:

Nowe daty Orange Warsaw Festival to 3-4 czerwca 2022. Każdy dotychczas zakupiony bilet zachowuje ważność na nowy termin. Dobra wiadomość jest taka, że jeden z headlinerów - Tyler, The Creator oraz fantastyczny BROCKHAMPTON, już potwierdzili swój udział w nowych datach festiwalu w roku 2022! A do tego pojawi się wielu nowych artystów, których będziemy ogłaszać w nadchodzących miesiącach.

Tak jak czytamy w oświadczeniu, wszystkie bilety zakupione na OWF zachowują swoją ważność. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.