Ozzy już po pierwszej dawce szczepionki. Leży w łóżku i opowiada, jak się czuje [WIDEO]

16.02.2021 10:01
Ozzy Osbourne Fot. Andrzej Banas/Polska Press/East News

Ozzy Osbourne przyjął pierwszą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi. Książę Ciemności udzielił krótkiego wywiadu na temat swojego stanu prosto z łóżka. 

Ozzy Osbourne, frontman Black Sabbath ma 72 lata. Muzyk jest w gronie osób najbardziej narażonych na poważne konsekwencje zarażenia koronawirusem. Statystycznie osoby starsze rzadziej wygrywają z chorobą oraz gorzej ją przechodzą. W rodzinie Księcia Ciemności wirus pojawił się już jakiś czas temu.

We wrześniu 2020 roku zachorowała wnuczka Ozzy'ego - 3-letnia Minnie, córka Jacka Osbourne'a. W grudniu natomiast do szpitala trafiła Sharon, żona metalowca. Kobieta poinformowała w mediach społecznościowych, że uzyskała pozytywny test na COVID-19 i przebywa na kwarantannie. Wówczas Ozzy nadal był zdrowy.

Ozzy Osbourne zaszczepiony przeciwko koronawirusowi. Jak się czuje?

Jednak choroba wśród bliskich wystraszyła Osbourne'a. Muzyk podkreślał, że z jego problemami zdrowotnymi może nie przeżyć zarażenia. Deklarował, że przyjmie szczepionkę, jak tylko będzie to możliwe. W rozmowie z SiriusXM wyznał:

Chcę dostać zastrzyk. Patrzę na to w ten sposób - jeśli go nie dostanę, złapię wirusa i jest duża szansa, że już mnie tu nie będzie.

14 lutego podczas wywiadu walentynkowego w brytyjskim talk show Loose Women, Ozzy ogłosił, że otrzymał pierwszą dawkę szczepionki. Muzyk odpowiadał na pytania, leżąc w łóżku wraz z żoną Sharon i swoim psem. Przyczyną "wywiadu z łóżka" nie był jednak zły stan Osbourne'a, a formuła, którą wymyślono na potrzeby święta zakochanych.

Polecamy

Ozzy podkreślił, że cieszy się ze szczepienia i czuje ulgę.

Poczułem ukłucie. Wczoraj bolało mnie ramię, ale cieszę się, że już to dostałem. Jak tylko to się stało, poczułem ulgę.

Nagranie z wywiadu możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.