Partnerka wokalisty Rammsteina zagrała w klipie Lindemanna. Zobacz "Frau & Mann"

25.11.2019 12:09
Lindemann w klipie Frau & Mann|undefined Fot. kadr z wideo

W najnowszym klipie grupy Lindemann wystąpiła Switłana Loboda, która, jak twierdzą media, spotyka się z wokalistą i ma z nim dziecko.

"F & M" to drugi album Tilla Lindemanna i Petera Tägtgrena, który ukazał się 22 listopada 2019. Krążek narodził się jako wynik współpracy wokalisty grupy Rammstein z Hamburg Thalia Theater, który przygotowywał nowoczesną, mroczną adaptację "Jasia i Małgosi". Pięć piosenek artyści napisali na potrzeby przedstawienia, reszta utworów to premierowe kompozycje. Łącznie na "F & M" znalazło się 11 kawałków, w tym single "Steh Auf", "Knebel" czy "Ich Weiß Es Nicht".

Lindemann pokazał klip do "Frau & Mann" [WIDEO]

W dniu premiery albumu pojawił się nowy 7-minuotyw klip do piosenki "Frau & Mann". Zdjęcia do obrazka zrealizowano w Petersburgu i w teledysku jedną z głównych ról zagrała partnerka Lindemanna - ukraińska piosenkarka Switłana Loboda. Para nie potwierdziła oficjalnie, że się spotyka, ale fani zauważyli sporo ich wspólnych zdjęć w internecie. Co więcej - piosenkarka urodziła w 2018 roku córeczkę, której dała imię... Tilda. Jej występ w klipie Lindemanna jest kolejnym dowodem na to, że między tą dwójką rzeczywiście coś się dzieje. 

Przeczytaj także

W teledysku do "Frau & Mann" pokazano trójkącik - Lindemann chce zgwałcić żonę swojego brata, którego gra Peter Tägtgren. W rolę ukochanej Tilla wcieliła się Loboda.

Zobacz także: Till Lindemann skomentował oskarżenie o napaść. Domniemaną ofiarę nazwał "wrednym dupkiem"

Pierwszy album projektu Lindemann zatytułowany "Skills In Pills", był nagrany w całości po angielsku. Tym razem słyszymy wyłącznie niemieckojęzyczne kompozycje, wyśpiewane przez Tilla w towarzystwie warstwy muzycznej od multi-instrumentalisty, człowieka-instytucji, czyli Petera Tägtgrena.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.