Pearl Jam pokaże koncertówkę „Let’s Play Two” w polskich kinach

Aleksandra Degórska
21.09.2017 13:00
Pearl Jam pokaże koncertówkę „Let’s Play Two” w polskich kinach Fot. Reporter / East News

Po 6 latach Pearl Jam wraca na srebrny ekran. Co więcej na sklepowych półkach pojawi się również nowa koncertówka zespołu. 

4 października 2017 w Multikinie będziemy mieli okazję obejrzeć nowy dokument i koncert zespołu zarejestrowany w 2016 roku na stadionie zespołu baseballowego Chicago Cubs. Było to wyjątkowe wydarzenie w wyprzedanym stadionie w historycznym sezonie dla klubu (Chicago Cubs po raz trzeci w historii zdobyli Mistrzostwo w World Series). Wydarzenie odbyło się w rodzinnym mieście Eddiego Veddera.

„Pearl Jam – Let’s Play Two” będzie można zobaczyć 4 października 2017 roku o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Jaworzno, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Ceny biletów:

 • Warszawa: 28 zł
 • Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin Wrocław: 26 zł
 • Pozostałe kina: 24 zł

Dzięki oczom Danny'ego Clincha i głosowi Pearl Jam, film prezentuje podróż specjalnego związku - wykorzystując przeszłość i teraźniejszość zarówno zespołu, jak i Chicago Cubs poprzez muzykę, pot i wieczne nadzieje na bycie zarówno fanem Cubs i Pearl Jam. 17 listopada 2017 film ukaże się na wideo.

Zobaczcie trailer:

Na tym jednak nie koniec, bowiem 29 września 2017 roku na sklepowych półkach pojawi się płyta „Let’s Play Two” - ścieżka dźwiękowa do filmu o tym samym tytule, wyreżyserowanym przez Danny’ego Clincha. Nagrania zostały zarejestrowane podczas dwóch wyprzedanych koncertów na stadionie Wrigley Field w Chicago, 20 i 22 sierpnia 2016 roku.

Jakie kawałki usłyszymy na tym wydawnictwie?

Tracklista:

 1. Low Light
 2. Better Man
 3. Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town
 4. Last Exit
 5. Lightning Bolt
 6. Black, Red, Yellow
 7. Black
 8. Corduroy
 9. Given To Fly
 10. Jeremy
 11. Inside Job
 12. Go
 13. Crazy Mary
 14. Release
 15. Alive
 16. All The Way
 17. I've Got A Feeling
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.