Perfect ostatecznie kończy karierę. Nie zagra więcej koncertów?

25.05.2021 14:07
Perfect Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Po 40 latach Perfect postanowił zejść ze sceny, o czym poinformował swoich fanów w social mediach.

Ostatnio sporo mówi się o grupie Perfect, a zaczęło się od oświadczenia Grzegorza Markowskiego, który postanowił zrezygnować z koncertowania. Wszystko przez pogarszający się stan jego zdrowia. Perfect chciał się pożegnać ze sceny, przy okazji pożegnalnych koncertów, ale pandemia pokrzyżowała im plany i występy cały czas były przekładane. Zespół początkowo odniósł się do oświadczenia Markowskiego twierdząc, że będzie grać bez Markowskiego. Teraz jednak zmieniono zdanie i poinformowano fanów, że to już koniec Perfect.

Polecamy

Perfect ostatecznie kończy karierę. Nie zagra więcej koncertów?

W oświadczeniu muzyków Perfect możemy przeczytać, że zespół po 40 latach kończy karierę i nie żegna się z fanami ze sceny, jak to było początkowo planowane. Zespół podjął decyzję, że nie będzie już koncertować:

Z oświadczenia wynika, że kapela nie zagra już więcej koncertów, ale też nie podała informacji, co z zakupionymi wcześniej biletami.

Polecamy

Menedżerka Perfectu wcześniej w wywiadzie dla wp.pl wyznała, że Grzegorz Markowski nie jest obłożnie chory. Z powodu ograniczeń, przyszłe koncerty odbyłyby się przy 50% mniejszej ilości widzów, co wiązałoby się z 2 koncertami dziennie, a Markowski nie chciałby zawieść swoich fanów kiepską formą. Dlatego postanowił wycofać się z koncertowania.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.