Peter Criss z KISS uczył małego fana gry na perkusji

Joanna Chojnacka
13.11.2018 16:46
Peter Criss - KISS|undefined Fot. kadr z wideo

Oryginalny perkusista KISS, Peter Criss spotkał się z fanami na imprezie Drum Workshop. Zobacz jak muzyk udziela małemu chłopcu lekcji gry na perkusji.

Amerykański producent instrumentów perkusyjnych Drum Workshop zorganizował tzw. "DW Day" w jednym ze swoich sklepów w Kalifornii. 10 listopada 2018 roku w Bentley's Drum Shop w Fresno pojawił się oryginalny perkusista KISS, Peter Criss. Podczas imprezy można było z bliska zobaczyć swojego idola i skorzystać z porad muzyka na temat grania na bębnach.

Peter Criss uczy grać młodego fana

Wśród osób, które przybyły na wydarzenie był mały chłopiec w koszulce KISS z pełnym makijażem "Catmana", w którym niegdyś występował jego ulubiony perkusista. Criss docenił młodego fana i postanowił poświęcić mu kilka minut. Na nagraniu z imprezy widzimy, jak Peter cierpliwie uczy chłopaka gry na perkusji. 

KISS zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Grupa KISS zapowiedziała ostatnio pożegnalną trasę "End of the Road". Zespół pojawi się także w Polsce, 18 czerwca 2019 roku w TAURON Arena Kraków. W składzie kapeli nie zobaczymy raczej jej oryginalnego perkusisty Petera Crissa oraz Ace'a Frehley'a, jednak gitarzysta podkreśla, że jest otwarty na negocjacje. Bilety na wydarzenie trafiły do ogólnej sprzedaży 9 listopada 2018 roku.

> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT KISS W POLSCE <<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.