Piotr Żyła zaśpiewał Queen. Internauci: "Mamy nowego kandydata na Eurowizję" [WIDEO]

10.05.2021 16:51
Piotr Żyła Fot. AP/Associated Press/East News

Posłuchajcie, jak skoczek wykonał "Don't Stop Me Now". Ostrzegamy, robicie to na własną odpowiedzialność.

Mówi się, że jak już człowiek jest utalentowany, to w wielu dziedzinach. Może Piotr Żyła i jest dobrym sportsmenem, ale lepiej niech więcej nie śpiewa. Skoczek wrzucił do sieci swój cover Queen i nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać.

Polecamy

Piotr Żyła zaśpiewał Queen. Internauci: "Mamy nowego kandydata na Eurowizję"

34-latek jest bardzo aktywny w sieci i internauci doceniają jego poczucie humoru. Najwidoczniej i tym razem postanowił rozweselić swoich fanów wrzucając nagranie ze swoim śpiewem. Już teraz wiecie, jak Piotr Żyła brzmi na karaoke, a brzmi źle. Skoczek wybrał piosenkę "Don't Stop Me" z repertuaru Queen z płyty "Jazz" i szkoda rzeczywiście, że nikt go nie zatrzymał przed nagraniem swojego występu.

Pod nagraniem internauci zaczęli żartować z występu Żyły: "Śpiewać każdy może, jeden trochę lepiej, a Pieter trochę gorzej", "Możemy razem jeździć na wesela. Ten materiał mnie przekonał". Pojawiły się również głosy, że Piotrek powinien wystąpić na Eurowizji. Trzeba przyznać, że Piotr Żyła umie rozweselić internautów.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.