„Pogromcy duchów” wzywają fanów metalu

Robert Skowronski
21.07.2015 11:12
„Pogromcy duchów” wzywają fanów metalu Fot. Polaris/East News; materiały prasowe

Twórcy filmowych „Pogromców duchów III” organizują casting, na który zapraszają miłośników ciężkich brzmień. To dlatego, że w obrazie, w którym wystąpi m.in. Melissa McCarthy, czy Dan Aykroyd, ma zostać zawarta scena metalowego koncertu.

Będzie ona realizowana w dniach między 28 a 30 lipca 2015 roku w bostońskim Wang Theater. Za dzieło odpowiedzialny jest Paul Feig, który nakręcił już takie filmy, jak: „Druhny” i „Gorący towar” z Sandrą Bullock. Nowi „Pogromcy duchów” mają stanowić żeńską odpowiedź na oryginał z lat 80. XX wieku.

Twórcy wydali komunikat, w którym zapraszają na przesłuchanie i doprecyzowują, jakich osób szukają oraz co mogą zaoferować:

Szukamy osób do 35. roku życia, ale również starszych, które wyglądają jak metalowcy, do pojawiania się na publice heavymetalowego koncertu w scenie, która będzie kręcona od 28 do 30 lipca. Ostrzegamy, że praca nie wiąże się ze zbyt dużym wynagrodzeniem, ale zapewniamy parking oraz wyżywienie i możliwość zobaczenia Pogromczyń w akcji.

Jeżeli ktoś w tym czasie będzie przybywał w Bostonie może aplikować na stanowisko statysty wysyłając swoje zdjęcie wraz z imieniem i nazwiskiem, wiekiem oraz numerem telefonu na adres heavymetalcasting2015@gmail.com.

„Pogromcy duchów” już od dawna namiętnie romansują z gitarowym brzmieniem, co udowadnia to nagranie :)

Trzecia część serii, w której w głównych rolach wystąpią Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones i Kate McKinnon mają oczyścić świat z wszelkiego rodzaju zjaw i widziadeł wraz z premierą filmu 8 lipca 2016 roku. Wcześniej do kin zawita inny obraz, gdzie humor i dreszczyk idą w parze - będzie to „Gęsia skórka”, gdzie zagra Jack Black.

Chcielibyście pojawić się na planie filmu Paula Feiga?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.