Polscy fani grupy Dżem stworzyli film „Lunatycy”

Aleksandra Degórska
01.08.2017 15:18
Polscy fani grupy Dżem stworzyli film „Lunatycy” Fot. kadr z wideo

Teksty Ryśka Riedla zainspirowały fanów, którzy postanowili pokazać historię uzależnionego chłopaka. Obejrzyjcie trailer tego filmu.

Podczas 23. ceremonii wręczenia nagród Fryderyki 2017 zespół Dżem został uhonorowany Złotym Fryderykiem, a występ kapeli na ceremonii wręczenia nagród był mocniejszym akcentem tego wieczoru. Zespół nadal inspiruje również i młode pokolenie, które ceni sobie repertuar kapeli.

Fani Dżemu właśnie podzielili się krótkim trailerem filmu „Lunatycy”. Jest to opowieść o chłopaku, który u progu dorosłości mierzy się z problemem uzależnienia od narkotyków. Jego losy zaczynają pokrywać się ze słowami utworów wokalisty zespołu „Dżem” - Ryszarda Riedla.

Zobaczcie, jak prezentuje się trailer filmu:

Scenariusz został napisany przez Michała Kołdrasa, za reżyserie odpowiada natomiast Damian Data. Zdjęcia trwały dwa lata i na produkcję praktycznie nie zostały wydane pieniądze.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy film ujrzy światło dzienne, ale warto śledzić poczynania polskich fanów. Jak wiadomo miłośnicy kapeli potrafią stworzyć naprawdę ciekawe filmy czy teledyski, jak chociażby ten powstały do singla Depeche Mode „Going Backwards”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.