Polski fan Johnny’ego Deppa chce zdobyć jego autograf na nagim portrecie aktora

Maciej Koprowicz
05.06.2018 12:30
Polski fan Johnny’ego Deppa chce zdobyć jego autograf na nagim portrecie aktora Fot. Mark Doyle / Splash News/EAST NEWS

Już niedługo Johnny Depp wystąpi w Warszawie z zespołem Hollywood Vampires. Jego wierny fan chce wykorzystać tę okazję i zdobyć bezcenny podpis gwiazdy kina na baaardzo nietypowym obrazie.

W związku z koncertem Hollywood Vampires w Polsce na Facebooku pojawiło się zaskakujące ogłoszenie fana. Krzysztof Nienałtowski chciałby zdobyć autograf występującego w zespole słynnego aktora, Johnny’ego Deppa („Edward Nożycoręki”, „Las Vegas Parano”, „Piraci z Karaibów”). W tym marzeniu nie ma jeszcze nic zaskakującego – któż nie chciałby mieć podpisu Jacka Sparrowa? Znacznie bardziej dziwić może obiekt, na którym spocząć ma autograf gwiazdy Hollywood.

Pan Krzysztof chciałby, by Depp podpisał swój portret. A właściwie… akt. Obraz pod tytułem „Johnny Depp In Venice”, namalowany przez Marka Kozioła przedstawia zupełnie nagiego Johnny’ego w bardzo sugestywnej pozie, w trakcie – nazwijmy to - czynności autoerotycznych.

depp portret Fot. foto: www.facebook.com/nienaltowski

Krzysztof Nienałtowski prosi o pomoc w dotarciu do aktora. Potraficie spełnić to marzenie?

Johnny Depp jako muzyk

Johnny Depp to nie tylko znakomity aktor, ale również utalentowany muzyk. Gra w supergrupie Hollywood Vampires, w której składzie występują również Alice Cooper i Joe Perry z Aerosmith. Zespół ma w repertuarze zarówno przeboje jego członków, jak i covery słynnych utworów z rockowego kanonu. Sam Johnny na koncertach wykonuje m.in. „Heroes” Davida Bowiego.

Hollywood Vampires – koncert w Polsce

Deppa z gitarą i za mikrofonem będziemy mogli zobaczyć już za kilka dni w Polsce. Hollywood Vampires wystąpią 12 czerwca 2018 na Torwarze w Warszawie. Bilety w sprzedaży na eBilet.pl.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.