Posłuchaj nowego singla Lunatic Soul. Mariusz Duda udostępnił „Untamed”

Aleksandra Degórska
20.04.2018 14:04
Lunatic Soul z singlem |undefined Fot. kadr z wideo

„Under The Fragmented Sky” ukaże się już pod koniec maja 2018. Tymczasem Mariusz Duda podzielił się pierwszym singlem z tego wydawnictwa.

Mariusz Duda nie zwalnia tempa. Już 25 maja 2018 ukaże się najnowsze wydawnictwo Lunatic Soul zatytułowane „Under The Fragmented Sky”. Będzie to uzupełnienie wydanego w październiku 2017 roku i dobrze przyjętego albumu „Fractured”.

Mariusz Duda z kolejną płytą Lunatic Soul

Nim pojawi się nowy krążek Mariusz Duda postanowił podzielić się z fanami pierwszym singlem „Untamed” z nadchodzącej płyty. Jest to utwór kończący „Under The Fragmented Sky” oraz, jak sam autor przyznaje, pożegnanie z „żałobnym” tematem eksponowanym na „Fractured”.

Tak natomiast prezentuje się okładka tego wydawnictwa:

Lunatic Soul - Under The Fragmented Sky Fot. foto: materiały prasowe

„Under The Fragmented Sky” będzie szóstym wydawnictwem tego projektu i nowa płyta Lunatic Soul ukaże się w wersji CD oraz winylowej. Tak Mariusz Duda opowiedział o tym materiale:

Mówię o nim, że to mini album, ale tak naprawdę będzie zawierał 36 minut całkowicie premierowego materiału, a dzisiejszych czasach to u wielu wykonawców normalna długość płyty. Nowy album będzie w większości instrumentalny, ale pojawią się na nim dwie piosenki. Wyszła mi bardzo spójna i piękna płyta, intymna, nastrojowa, mocno filmowa, inna niż „Fractured” i inna niż wszystko co było do tej pory, ale jednocześnie bardzo „lunatikowa”.

Nowy album Riverside

21 lutego 2016, w wieku zaledwie 40 lat, zmarł nagle Piotr Grudziński. Zespół postanowił kontynuować działalność po śmierci kolegi w trzyosobowym składzie. Riverside pracuje właśnie nad siódmym albumem, następcą „Love, Fear and the Time Machine” z 2015 roku.

Jak na razie muzycy nie zdradzili daty premiery nowego wydawnictwa.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.