Powstała toaleta w kształcie... Larsa Ulricha. Zobaczcie tę abominację [FOTO]

25.11.2021 12:09
Powstała toaleta w kształcie... Larsa Ulricha. Zobaczcie tę abominację [FOTO] Fot. Rex Features/East News

Czasami cześć można oddawać w bardzo zaskakujące sposoby. Jeden z fanów Metalliki stwierdził, że dobrym pomysłem jest zrobienie toalety w kształcie Larsa Ulricha.

Metallica - fan zrobił kibelek w kształcie Larsa Ulricha

Pewien fan metalu o ksywie Prince Midnight kilka miesięcy temu pojawił się w nagłówkach, kiedy zdradził światu, że zrobił gitarę z kości swojego wujka. Teraz powraca z niecodziennymi rockowymi artefaktami - stworzył toaletę w kształcie Larsa Ulricha. W pełni funkcjonujący kibelek w kształcie i z twarzą Larsa Ulricha.

Polecamy

O swoim dziele Prince Midnight napisał tylko tyle:

Toaleta Larsa. Zainstalowana i w pełni działająca. Już 3 grudnia będzie oddana do publicznego użytku w heavymetalowej mekce - mowa o The Brass Mug. Będzie częścią wystawy sztuki.

Poniżej możecie zobaczyć to dzieło:

Polecamy

Impreza, o której wspomina Prince Midnight odbywa się w Tampie na Florydzie - przez wiele osób to miasto jest uznawane za miejsce narodzin/stolicę death metalu.

Jeśli chodzi natomiast o samego bohatera tej opowieści, to Lars Ulrich nie chce dawać złudnych nadziei fanom Metalliki - chociaż Kirk Hammett zapowiadał jakiś czas temu, że panowie mają mnóstwo materiału, to perkusista grupy zapowiedział jasno, że jest jeszcze "dużo za wcześnie", by mówić o nowym krążku. Szkoda.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.