Prezentujemy w całości nowy numer z nadchodzącej płyty zespołu Behemoth

Kamil Kacperski
08.12.2017 15:05
Prezentujemy w całości nowy numer z nadchodzącej płyty zespołu Behemoth Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Behemoth nie spieszył się z nagrywaniem następcy wydanego w 2014 roku „The Satanist”. Fani zespołu musieli czekać aż cztery lata, by Nergal i spółka wrócili do studia nagraniowego.

Nowy album Behemoth pojawi się dopiero jesienią 2018 roku, jednak lider formacji udostępnił niedawno fragment nowej kompozycji na swoim Instagramie.

Teraz nadszedł czas na publikację pełnej wersji utworu promującego nową płytę Behemoth. Antyradio.pl otrzymało możliwość pokazania go swoim czytelnikom jako pierwszy serwis w Polsce. 

Choć nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów nowej płyty, planowanej na jesień 2018, dowiedzieliśmy się, że znajdować się będzie na niej kilka starych utworów zespołu nagranych ponownie w nieco odświeżonych, bardziej melodyjnych wersjach. Zespół również w sferze wizualnej powraca do swoich korzeni, zaś Nergal na nowo zapuścił włosy.

Nowe dzieło gdańszczan już teraz zostało uznane przez brytyjski portal Whatculture za najbardziej oczekiwany album metalowy 2018 roku. Wyprzediło w tej kwestii takich gigantów jak: Judas Priest, Machine Head czy Black Label Society.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.