Primus znalazł mocne zastępstwo chorego bębniarza

Urszula Drabińska
17.09.2014 15:25
Primus znalazł mocne zastępstwo chorego bębniarza

Fani Primusa zgromadzeni 13 i 14 września na koncertach w Chicago wiedzieli, że perkusista Tim Alexander jeszcze nie powrócił do zdrowia i na scenie ktoś go zastąpi. Ale tego się nie spodziewali.

15 lipca tego roku Tim Alexander miał zawał serca. Konieczna była operacja. W sierpniu Primus na swojej stronie internetowej oświadczył, że czeka na całkowity powrót do zdrowia „polirytmicznego Vikinga o ekstremalnym, unikalnym talencie”, ale – ku uciesze fanów – poinformował też, że znalazł godne zastępstwo Tima.

Kto go zastąpił podczas kilku wrześniowych koncertów? Zobaczcie fragment jednego z chicagowskich gigów. Gdy rozpoznacie utwór, będziecie wiedzieć już wszystko.

Tak, to Danny Carey z Toola. Primus postanowił wykorzystać jego obecność i wykonać jeden z najbardziej znanych utworów pierwszej kapeli perkusisty – „Ænema”.

Tim „Herb” Alexander powinien wrócić na trasę w drugiej połowie października, zaraz po premierze płyty „Primus & the Chocolate Factory with the Fungi Ensemble” (w sklepach 21 października).

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.