Queen pomaga w walce z koronawirusem. Przy tej piosence najczęściej myjemy ręce

13.03.2020 13:52
Mycie rąk, walka z koronawirusem|undefined Fot. shutterstock.com

Oto najpopularniejszy utwór, przy którym większość internautów myje dokładnie ręce, by nie zarazić się koronawirusem.

17-letni Brytyjczyk William Gibson stworzył stronę Wash your Lyrics, na której pod instrukcję dokładnego mycia rąk można podłożyć tekst ulubionej piosenki. Nucąc słowa konkretnego utworu można być pewnym, że będziemy myć ręce przez zalecane 20 sekund, a jak wiadomo dokładna higiena rąk jest skutecznym sposobem na walkę z koronawirusem.

Queen pomaga w walce z koronawirusem. Przy tej piosence najczęściej myjemy ręce

Grafiki z instrukcją i tekstem piosenki można publikować na social mediach. Który utwór jest najczęściej przytaczany przez internautów? Okazuje się, że najpopularniejszym hitem jest rockowy szlagier z 1975 roku. Aż 175 tysięcy osób zdecydowało się na tekst "Bohemian Rhapsody". 

foto: Wash your Lyrics Fot. foto: Wash your Lyrics
Przeczytaj także

W Polsce natomiast pojawiły się memy z tekstem piosenki grupy Bajm "Biała Armia", przy której należy myć ręce. Na internetowy żart zareagowała sama Beata Kozidrak, która udostępniła nagranie, w którym śpiewa wcześniej wspomnianą piosenkę i myje dokładnie ręce. Brawo za dystans!

Zobacz także: Te piosenki pomagają walczyć z koronawirusem. Wystarczy nucić je myjąc ręce 

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.