Rafał Piotrowski z Decapitated przedstawia nowy projekt. Lucy Burns przebija wszystko, co słyszeliście do tej pory [WIDEO]

07.08.2020 10:01
Rafał Piotrowski z Decapitated przedstawia nowy projekt. Lucy Burns przebija wszystko, co słyszeliście do tej pory|undefined Fot. materiały prasowe zespołu

Lucy Burns zaprasza na pierwszą przejażdżkę po swoim muzycznym świecie. Właśnie otworzyły się wrota do nowego muzycznego wymiaru i światło dzienne ujrzał pierwszy singiel kapeli

.

Projekt powołało do życia dwóch od dawna współpracujących ze sobą muzyków: Rafał "Rasta" Piotrowski-frontman death metalowej formacji Decapitated oraz Paweł "Mr.G" Grobler -twórca muzyki  elektronicznej. Początki zespołu sięgają roku 2019, choć jego członkowie wielokrotnie spotykali się już  wcześniej w studio, pracując nad różnymi projektami z dziedziny cięższych brzmień.

Lucy Burns: Zobacz wideo "Ocooltica"

Lucy Burns to muzyczna hybryda, eksperymentalna podróż łącząca różne, odmienne gatunki muzyczne. Najnowszy singiel scala hip-hopowe rytmy z dużą dozą elektronicznych dźwięków oraz mrocznych melodii.

Przeczytaj także

Rafał "Rasta" Piotrowski osobiście zaprosił wszystkich czytelników Antyradio.pl do obejrzenia swojego najnowszego klipu:

Chciałbym się z Wami podzielić czymś, nad czym ostatnio intensywnie pracowałem - jest to pierwszy klip mojego świeżego bandu Lucy Burns. Tym razem zabrnąłem w trochę inne brzmienia, inne dźwięki niż te, które towarzyszą mi na co dzień.  Zawsze chciałem poeksperymentować z różnymi gatunkami muzycznymi i w końcu nadarzyła się ku temu okazja. Wraz z moim najlepszym kumplem Mr. G - specjalistą od elektronicznych brzmień powołaliśmy do życia Lucy Burns. Jest to muzyk, z którym współpracuje od dawna, ciekawostką jest to, że w jego studiu nagrywałem cover Decapitated, który zawiódł mnie w szeregi zespołu. "Ocooltica" to pierwsza odsłona naszych najnowszych dokonań. Utwór został wyprodukowany przez Jarka Barana, świetnego producenta muzycznego, współpracuje z wieloma cenionymi artystami.
Już niedługo zaprezentujemy Wam kolejne oblicza Lucy Burns, pozostańcie w kontakcie.

A teraz zapraszam do oglądania!
Pozdrowienia!
Rasta

Utwór "Ocooltica" został wyprodukowany przez Jarosława Barana, cenionego producenta muzycznego, znanego między innymi ze współpracy z takimi artystami jak Donatan, Cleo, Renta Przemyk, Paradise Lost czy Fear Factory. Montażem teledysku zajął się Dariusz  Mandes, człowiek odpowiedzialny za wiele polskich produkcji filmowych. W zdjęciach do teledysku uczestniczyła aktorka Marta Bizoo.

Zobacz również: Decapitated zagrał koncert w Krakowie [GALERIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.