Rammstein nagrywa nowy klip i szuka aktorów, którzy będą występować nago

Aleksandra Degórska
08.01.2019 14:29
Rammstein|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zapowiada się ciekawie. Nowy teledysku Rammsteina będzie na pewno kontrowersyjny.

Premiera nowego krążka grupy Rammstein zbliża się wielkimi krokami. Następca płyty "Liebe Ist Für Alle Da" z 2009 roku ma ukazać się już w kwietniu 2019, a za jego produkcję odpowiada Rick Costey. Album Rammsteina będzie promowany 5 teledyskami, o czym wspomniał w wywiadzie Richard Kruspe. Wszystko wskazuje na to, że pierwszy klip zobaczymy już niedługo, bo fani grupy znaleźli ogłoszenie castingowe, które prawdopodobnie dotyczy właśnie nowego teledysku dla Rammsteina.

Rammstein szuka aktorów do nowego teledysku

7 stycznia 2019 roku na fanpage'u Venus Berlin, zajmującym się targami związanymi z branżą erotyczną, pojawiło się ogłoszenie dotyczące castingu do klipu, który zostanie nagrany dla znanego zespołu niemieckiego (ciekawe, jaka to może być kapela, może Scorpions?!?). Poszukiwane są osoby do 30 do 60 roku życia, które nie wstydzą się rozebrać, a ich zadaniem będzie odegranie erotycznych scen. Przymiarki odbędą się 17 albo 18 stycznia 2019, zaś same nagrania rozpoczną się 19 stycznia 2019. Swoje zgłoszenia można wysyłać na podany mail w zgłoszeniu.

rammstein

Ogłoszenie zniknęło z fanpage'a Venus Berlin - bardzo możliwe, że wiele osób zorientowało się, iż chodzi o grupę Rammstein i postanowiono zamieść sprawę pod dywan. Informacja o poszukiwaniu aktorów do klipu świadczy jednak o jednym - niedługo zobaczymy klip Rammsteina i kolejny raz nie zabraknie w nim nagich ciał. Fani również dowiedzieli się, że drugi klip będzie kręcony 26 stycznia 2019 i za jego reżyserię weźmie się Jörn Heitmann, który już wcześniej współpracował z niemiecką kapelą.

Rammstein zagra koncert w Polsce w 2019

Zespół zapowiedział już stadionową trasę koncertową, w ramach której zagra w Polsce. Rammstein wystąpi 24 lipca 2019 na stadionie Śląskim w Chorzowie. Poprzednia wizyta zespołu odbyła się w 2016 roku w ramach festiwalu Capital of Rock we Wrocławiu.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.