Rammstein nie wyda płyty przez kolejny rok!

Magda Słomka
09.03.2015 15:25
Rammstein nie wyda płyty przez kolejny rok! Fot. East News

Na następcę „Liebe ist für alle da” czekamy od 2009 roku i nadal nic. Dlaczego musimy tyle cierpieć?

Richard Kruspe, jeden z założycieli zespołu, opowiedział o powrocie kapeli zaznaczając, że będziemy na niego czekać jeszcze przez kolejny rok. Co najmniej. We wrześniu 2014 roku niemieccy metalowcy z Rammstein postanowili, że zrobią sobie trochę przerwy, by skupić się na innych projektach.

Wygląda na to, że ten czas wolny może potrwać jeszcze co najmniej do września 2016 roku.

Spotykamy się zawsze raz do roku i omawiamy nasze sprawy. Postanowiliśmy odłożyć je na kolejny rok. W 2016 roku, we wrześniu, spotkamy się ponownie. W tym momencie nie mamy żadnych planów ani na krążek, ani na trasę koncertową. Oto na czym teraz stoimy.

Kruspe dodał, że Rammstein powróci na scenę tyko wtedy, gdy muzycy będą mieli jakąś wizję artystyczną, którą chcieliby bardziej zgłębić.

Nie mamy ciśnienia żeby robić cokolwiek, jeśli nie mamy dla siebie pomysłu. Myślę, że to problem, kiedy jesteś zmuszany do tego, by tak robić.

Pewnie dzieje się tak dlatego, że dla gitarzysty proces nagrywania płyt z zespołem Rammstein jest nieprzyjemny i dostarcza mu wiele cierpienia...

Magda Słomka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.