Rammstein pokazał, jak powstawał klip do utworu "Radio" [WIDEO]

01.07.2019 12:00
Rammstein|undefined Fot. 0070141/Reporter

Na oficjalnym profilu Rammstein na YouTubie pojawił się film, na którym muzycy zaprezentowali, jak powstawał klip do "Radio".

Zespół Rammstein, na którego nowy album fani musieli czekać aż 10 lat, obiecał nagranie pięciu teledysków promujących ich najnowsze wydawnictwo. Jednym z nich jest klip do utworu "Radio". Czarno-biały teledysk ukazał się 17 maja 2019 roku. Obraz nawiązuje do legendy muzyki elektronicznej - Kraftwerk i wzbudził spore kontrowersje. Muzycy umieścili w klipie między innymi scenę, w której słuchacze tytułowego radia wariują, odcinają innym uszy i uprawiają seks z odbiornikiem radiowym.

Rammstein: W jaki sposób powstawał klip do "Radio"?

Rammstein podzielił się z fanami ponad ośmiominutowym filmem, na którym zdradzili, jak powstawał klip do "Radio". Materiał zza kulis pojawił się na oficjalnym kanale zespołu na YouTubie:

Na nagraniu widzimy pracę muzyków, reżysera, aktorów i operatorów. Możemy zobaczyć także świat z "Radio" w kolorowej wersji. 

Przeczytaj także

Rammstein na dwóch koncertach w Polsce

Grupa Rammstein już wkrótce pojawi się na Stadionie Śląskim w Chorzowie 24 lipca 2019 roku. Chociaż występ jeszcze się nie odbył, zespół ogłosił kolejny koncert w naszym kraju. W 2020 roku Rammstein wróci do Polski, tym razem zagra 17 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety trafią do sprzedaży 5 lipca 2019 o 11:00 wyłącznie na eventim.com/rammstein. Członkowie fanklubu Rammstein „LIFAD” będą mogli zakupić bilet od 3 lipca 2019 do 4 lipca 2019 do godziny 11:00.

Zobacz też: Till Lindemann z Rammstein oskarżony o napaść w niemieckim barze

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.