Ślepy Lindemann i seksowne kobiety w klipie Rammsteina. Zobacz wideo do ''Dicke Titten'' [WIDEO]

25.05.2022 18:28
Rammstein Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Utwór ''Dicke Titten' skupia się na kobiecym biuście, a tego nie brakuje w nowym klipie Rammsteina.

29 kwietnia 2022 ukazała się najnowsza płyta grupy Rammstein zatytułowana ''Zeit''. Krążek pojawił się na sklepowych półkach dokładnie trzy lata po multiplatynowym niezatytułowanym studyjnym krążku z 2019 roku. Zespół właśnie podzielił się kolejnym teledyskiem promującym album ''Zeit''. Jak wygląda klip do "Dicke Titten''?

Polecamy

Rammstein pokazał teledysk do ''Dicke Titten'' z płyty "Zeit" [WIDEO]

Na pierwszy singiel grupa wybrała epicką balladę, a zarazem tytułową piosenkę - utwór ''Zeit''. Kolejno otrzymaliśmy teledysk do "Zick Zack'', zaś teraz Rammstein podzielił się klipem do "Dicke Titten". W singlu Till Lindemann śpiewa, że chciałby spotkać kobietę ze sporym biustem i oczywiście w teledysku nie brakuje tego typu kobiet. Zobaczcie, jak prezentuje się pastiszowy teledysk Rammsteina.

Zespół pracował nad 11 utworami, które wypełniły „Zeit”, przez ostatnie dwa lata. Podczas sesji towarzyszył im berliński producent, Olsen Involtini. Nagrania odbyły się w La Fabrique Studios w St. Rémy de Provence we Francji. Za okładkę „Zeit” odpowiada popularny muzyk i ceniony fotograf, Bryan Adams. Sesja zdjęciowa odbyła się na schodach budynku Trudelturm, w berlińskim parku aerodynamicznym.

Polecamy

Rammstein zagra koncert w Polsce

Nowe piosenki będziemy mogli usłyszeć już niebawem podczas warszawskiego koncertu Rammsteina. Kapela zagra 16 lipca na Stadionie Narodowym i jako support przed gwiazdą zagra Duo Abelard - francuskie pianistki. Artystki mogliśmt zobaczyć przed koncertem Rammsteina w Chorzowie w 2019 roku.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.