Riverside spotkał się z fanami z okazji premiery biografii i płyty

Aleksandra Degórska
30.11.2016 16:26
Riverside spotkał się z fanami z okazji premiery biografii i płyty Fot. Antyradio.pl

W związku z pojawieniem się na rynku najnowszego wydawnictwa zespołu oraz oficjalnej biografii pióra Maurycego Nowakowskiego kapela wraz z autorem postanowiła spotkać się ze swoimi fanami. Zobaczcie, jak wyglądało to wydarzenie.

Choć 2016 nie był najłatwiejszym rokiem dla Riverside, to zespół udowadnia, że pomimo śmierci Piotra Grudzińskiego będzie dalej iść do przodu mimo wszelkich trudności.

21 października 2016 roku na sklepowych półkach pojawiła się płyta Riverside zatytułowana „Eye Of The Soundscape”, na której znalazły się instrumentalne numery. Na pierwszy singiel promujący to wydawnictwo wybrano numer „Where The River Flows”, zaś do kolejnego zatytułowanego „Shine” stworzono teledysk w reżyserii Tomasza Pulsakowskiego.

Co więcej 16 listopada 2016 odbyła się premiera oficjalnej biografii zespołu „Riverside. Sen w wysokiej rozdzielczości”, za którą odpowiedzialny jest Maurycy Nowakowski. Nic zatem dziwnego, że w warszawskim Empiku na spotkanie z zespołem oraz autorem książki przyszło wielu fanów formacji.

Kapela opowiedziała o współpracy z Nowakowskim, tworzeniu nowego krążka, który znacznie różni się od wcześniejszych wydawnictw, jak również o przyszłych planach. Zdania fanów na temat „Eye Of The Soundscape” są podzielone, ale wszyscy wielbiciele są pewni jednego - zespół da sobie radę mimo wszelkich przeciwności losu.

Zobaczcie relacją Antyradio.pl z tego wydarzenia:

Riverside postanowił nie szukać zastępcy Piotra Grudzińskiego i funkcjonować jako trio. Co więcej rok po śmierci gitarzysty odbędzie się specjalny koncert zespołu 25 lutego 2017, na którego bilety rozeszły się w zaskakująco szybkim tempie. Dlatego też postanowiono zorganizować dodatkowy koncert dzień później.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.